Oras-vanduo šilumos siurbliai: 2024 metų kompensacijos

Šildymas yra viena iš didžiausių išlaidų šaltinių kiekvienoje namų ūkyje, ypač šaltuoju metų laiku. Tačiau, atsižvelgiant į besikeičiančias energetikos rinkas ir augančią ekologinę sąmonę, vis daugiau žmonių renkasi alternatyvius šildymo būdus. Vienas populiariausių – oras-vanduo šilumos siurbliai. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra oras-vanduo šilumos siurblių privalumai ir kokios kompensacijos laukia gyventojų 2024 metais.

oras-vanduo šilumos siurbliai

Kas yra oras-vanduo šilumos siurbliai?

Oras-vanduo šilumos siurblis yra įrenginys, kuris naudoja išorės oro šilumą namų šildymui ar karšto vandens ruošimui. Šis metodas yra laikomas vienu iš efektyviausių ir ekologiškiausių šildymo būdų.

2024 metų kompensacijos

2024 metais Lietuvos vyriausybė planuoja skatinti gyventojus investuoti į atsinaujinančius energijos išteklius, įskaitant oras-vanduo šilumos siurblius, teikiant finansinę paramą ar kompensacijas. Šios kompensacijos padės sumažinti pradinę investicijos į šilumos siurblius kainą, taip padarant šią technologiją prieinamesnę plačiajai visuomenei.

Kaip gauti kompensaciją?

Informacija apie tai, kaip gauti kompensaciją už oras-vanduo šilumos siurblius, bus prieinama vietos savivaldybių svetainėse arba Energetikos ministerijos puslapyje. Gali būti, kad bus reikalinga išankstinė registracija ar tam tikrų dokumentų pateikimas.

Šilumos siurblių privalumai

  • Mažesnės eksploatavimo išlaidos.
  • Ekologiškas šildymo būdas.
  • Galimybė gauti valstybės kompensaciją.
  • Didelis efektyvumas.

Papildoma informacija

Norėdami sužinoti daugiau apie oras-vanduo šilumos siurbliai veikimo principus ir jų privalumus, rekomenduojame peržiūrėti šį YouTube video.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *